Програма:
Театр Академічна музика Кіно Для дітей Освіта Візуальне мистецтво Танець Перформанс Література Зелена сцена Фешн-арт Atlas stage

Відкрито продаж квитків на генеральну репетицію "Баби Babylon"

  • 20.09.2016

Друзі, квитки на виставу «БАБИ BABYLON» 22 вересня були розкуплені дуже швидко. Розуміючи, що охочих потрапити на виступ DakhDaughtersзначно більше, ніж місць у залі, ми прийняли рішення відкрити продаж обмеженої кількості квитків на генеральну репетицію вистави, яка відбудеться 21 вересня о 21:00 на Арт-заводі Платформа. Вартість квитка складає 200 грн. Купити можна за посиланням https://www.concert.ua/eventpage/gogolfest-repeticija-babi-babylon

Поспішайте, кількість квитків на репетицію обмежена.

Докладнiше

Блок українського театру на ГОГОЛЬFEST

  • 20.09.2016

ГОГОЛЬFEST представляє програму Блоку українського театру , що об’єднує справжні новаторські тренди сучасного мистецтва. Глядачі матимуть нагоду стати свідками важливої культурної події, яка подарує задоволення від перегляду вистав найрізноманітнішого характеру. Кожен поціновувач творчості сміливих та нестандартних митців зможе віднайти своїх фаворитів, адже на сценах фестивалю «вибухатимуть» такі масштабні дійства, що достеменно будуть знаходити нових і нових прихильників.

Докладнiше

Продаж квитків на цирк-оперу

  • 18.09.2016

Шановні відвідувачі фестивалю, повідомляємо, що продаж квитків на цирк-оперу Влада Троїцького "ВАВИЛОН" завершено. 

Докладнiше

Європейська театральна конвенція (ETC) на ГОГОЛЬFEST

  • 17.09.2016

Європейська Конвенція Театрів (ETC) та Центр сучасного мистецтва «ДАХ» раді вітати 10 європейських театральних режисерів у Києві, які приїхали взяти участь в проекті резиденції разом з українськими акторами і художниками. Резиденція працюватиме з 5 до 19 вересня в рамках фестивалю ГОГОЛЬFEST, де учасники будуть виступати зі своїми щойно створеними під час резиденції проектами. Щоб відвідати покази будь ласка зареєструйтеся тут

Докладнiше

НАЙЦІКАВІШІ ПОДІЇ УІК-ЕНДУ 17-18 ВЕРЕСНЯ НА ГОГОЛЬFEST

  • 17.09.2016

Найбільший в Україні фестиваль сучасного мистецтва ГОГОЛЬFESTрозпочався. З 16 по 25 вересня на Арт-заводі Платформа відбудеться шалена кількість цікавих подій у напрямках театру, музики, хореографії, візуального мистецтва, дитячої програми, кіно, фешн-арту, перфомансу, літератури та освіти. Що можна побачити на фестивалі вже на цих вихідних 17-18 вересня – читайте далі. Нагадуємо, що квитки на вхід та на окремі події можна купити в касах біля входу на фестиваль.

Докладнiше

В рамках ГОГОЛЬfest 2016 діятиме «Сцена переселенця»

  • 16.09.2016

«Сцена переселенця» - спеціальна театральна програма, де прозвучать історії людей, які втратили свій дім. Куратором програми є Театр Переселенця за підтримки  Агентства ООН у справах біженців (UNHCR) в Україні. 

Докладнiше

«Неймовірні українці» змінюють країну на ГОГОЛЬFEST

  • 15.09.2016

17-18 вересня программа ГОГОЛЬFESTзбільшиться на один напрямок. На фестивалі соціальних ініціатив Ucrazyans («Неймовірні українці») – квести, вистави, майстер-класи, ігри, перфоманси, вікторини на тему громадських ініціатив. Головною подією стане прем’єра документального  проекту  Ucrazyans – три стрічки, що оповідають історії сміливців, які об’єдналися заради створення нових правил, за якими повинна жити наша країна.

Докладнiше

ПРАВИЛА РОБОТИ ЗМІ НА ГОГОЛЬFEST

  • 15.09.2016

Шановні колеги!

Будь ласка, уважно ознайомтесь із правилами роботи ЗМІ на фестивалі.

Докладнiше

50 барабанів і вогонь на відкритті

  • 14.09.2016

Який же BABYLONбез вогню?! На відкритті ГОГОЛЬFEST під зачаровуючі звуки п’ятидесяти  барабанів ви станете свідками незабутнього видовища – зведення вогняної скульптури. Флешмоб організовуємо в рамках відкриття скульптурного проекту "Химери при надії".

Всіх власників етнічних барабанів світу запрошуємо долучитися до флешмобу і приходити на вікриття проекту з барабанами – разом створимо надзвичайну атмосферу за підтримки стріт-барабанщиків. 

Докладнiше

«Вечір сучасної хореографії» від молодих і талановитих хореографів

  • 13.09.2016

Сприймати оточуючий світ невербально нас навчила природа. Коли навколо відбувається метушня BABYLONу, слова йдуть на другий план.

Мистецтво руху і грації заговорить з нами про найголовніше у житті кожного: наміри, думки, емоції, вибір..

Запрошуємо вас на бесіду без слів, на «Вечір сучасної хореографії», де будуть представлені дві вистави сучасних молодих талановитих хореографів.

Докладнiше