Програма:
Театр Академічна музика Кіно Для дітей Освіта Візуальне мистецтво Танець Перформанс Література Зелена сцена Фешн-арт Atlas stage

Танок з іспанським серцем від Чеві Мюрадая

  • 13.09.2016

Іспанське серце і українська душа – ось головні складові неперевершеної душевної постановки «BlackBox». Адже за справу взялися всесвітньо відомий іспанський хореограф Чеві Мюрадай та український колектив «Totem Dance Group».
 
Нас надихають щира любов та відданість улюбленій справі, з якою вони створюють справжнє видовище! Запрошуємо вас відчути глибокі почуття свободи через танець душ.  

Докладнiше

Команда фестивалю нагадує журналістам про прес-тур

  • 12.09.2016

Ти журналіст і завжди звик дізнаватися все першим? Вважаєш себе інсайдером культурного життя Києва? Тоді ми запрошуємо саме тебе у захоплюючий прес-тур фестивалем ГОГОЛЬFEST 2016 і готові розкрити всі карти перед тобою!

Команда фестивалю вже провела свою тайну вечерю і готова поділитися своїми секретами.

Зустрічаємось 13 вересня о 13:45 на Арт-заводі Платформа!

Докладнiше

Шокуюча п’єса Тадеуша Слободжянека «Наш клас» на ГОГОЛЬFEST 2016

  • 11.09.2016

«Наш клас» - п’єса Тадеуша Слободжянека, що поставлена у виконанні команди продакшну «Зроби або помри» під керівництвом режисера Сергія Перекреста. «Наш клас» - історія десяти однокласників, поляків і євреїв - з маленького польського містечка, створена на реальних подіях, які відбуваються з 1927 р. до початку нашого століття.

Докладнiше

Акредитація преси на Atlas Stage

  • 09.09.2016

До уваги журналістів!
Ми запускаємо акредитацію для преси на події Atlas Stage на ГОГОЛЬФЕСТ.
Форма аккредитаціі в середині

Докладнiше

Побач виставу Motion Mode Dance Theatre

  • 09.09.2016

Хочете розігріти свій фестивальний настрій? Тоді не проґавте - у переддень фестивалю ГОГОЛЬFEST, рівно за добу до офіційного відкриття, приходьте на виставу FEMMINILE.

Докладнiше

На ГОГОЛЬFEST стартувала європейська театральна резиденція

  • 08.09.2016

17 вересня на ГОГОЛЬFEST будуть представлені унікальні театральні проекти, створені європейськими режисерами та українськими акторами протягом 10 днів.

Докладнiше

Burn, Babylon: програма сучасного мистецтва на GogolFest

  • 07.09.2016

3 16 по 25 вересня на арт-заводі Платформа пройде виставка Burn, Babylon. Куратором проекту виступив відомий український галерист Євген Березницький. 

Докладнiше

ATLAS STAGE: п'ять днів незалежної музики на фестивалі ГОГОЛЬFEST.ВАВІЛОН

  • 07.09.2016

ATLAS STAGE – великий музичний простір від команди концерт-холу ATLAS та найбільшого українського фестивалю ATLAS WEEKEND. Протягом 5 днів фестивалю ГОГОЛЬFEST на ATLAS STAGE -  тільки якісна музика без жанрових меж. Найкращі представники незалежної сцени. Кіловати звуку та сотні щасливих слухачів.

Докладнiше

ОФІЦІЙНЕ ВІДЕО ГОГОЛЬFEST.ВАВІЛОН (повна версія)

  • 07.09.2016

Режисер-постановник - Семен Мозговий

Докладнiше

NB-квартет та Роман Григорів: Columba pacis ( Голуб миру)

  • 06.09.2016

Проект NB-квартету та Романа Григоріва, в рамках програми академічної музики на ГогольFest.ВАВІЛОН, Columba pacis ( Голуб миру) -18. 09. 2016. Голуб миру- вираз, який отримав популярність по закінченню Другої світової війни у зв’язку з діяльністю Всесвітнього конгресу прихильників миру. Емблемою цього конгресу став малюнок Пабло Пікасо із зображенням голуба, який несе оливкову гілку. Але сам вираз та зображення голуба миру з’явилися значно раніше. Вираз йде від біблійної розповіді про голуба, який приніс Ною у ковчег гілку маслини.

Докладнiше