ГОГОЛЬFEST Новини
Програма:
Театр Музика Кіно Для дітей Освіта Візуальне мистецтво Танець Перформанс Література ARKsquat Альтернативна музика
Власникам абонементів на всі дні стає доступна Червона програма на Сцені 6 (Довженко-Центр)
ГОЛОВНА НОВИНА

У тих, хто купив заздалегідь квиток на захід Червоної програми на Сцені 6, - право першого входу в зал і вибору місця. Глядачі з абонементом на всі дні заходять в порядку живої черги.

Блок українського театру на ГОГОЛЬFEST

  • 20.09.2016

ГОГОЛЬFEST представляє програму Блоку українського театру , що об’єднує справжні новаторські тренди сучасного мистецтва. Глядачі матимуть нагоду стати свідками важливої культурної події, яка подарує задоволення від перегляду вистав найрізноманітнішого характеру. Кожен поціновувач творчості сміливих та нестандартних митців зможе віднайти своїх фаворитів, адже на сценах фестивалю «вибухатимуть» такі масштабні дійства, що достеменно будуть знаходити нових і нових прихильників.

Докладнiше

Відкрито продаж квитків на генеральну репетицію "Баби Babylon"

  • 20.09.2016

Друзі, квитки на виставу «БАБИ BABYLON» 22 вересня були розкуплені дуже швидко. Розуміючи, що охочих потрапити на виступ DakhDaughtersзначно більше, ніж місць у залі, ми прийняли рішення відкрити продаж обмеженої кількості квитків на генеральну репетицію вистави, яка відбудеться 21 вересня о 21:00 на Арт-заводі Платформа. Вартість квитка складає 200 грн. Купити можна за посиланням https://www.concert.ua/eventpage/gogolfest-repeticija-babi-babylon

Поспішайте, кількість квитків на репетицію обмежена.

Докладнiше

Продаж квитків на цирк-оперу

  • 18.09.2016

Шановні відвідувачі фестивалю, повідомляємо, що продаж квитків на цирк-оперу Влада Троїцького "ВАВИЛОН" завершено. 

Докладнiше

Європейська театральна конвенція (ETC) на ГОГОЛЬFEST

  • 17.09.2016

Європейська Конвенція Театрів (ETC) та Центр сучасного мистецтва «ДАХ» раді вітати 10 європейських театральних режисерів у Києві, які приїхали взяти участь в проекті резиденції разом з українськими акторами і художниками. Резиденція працюватиме з 5 до 19 вересня в рамках фестивалю ГОГОЛЬFEST, де учасники будуть виступати зі своїми щойно створеними під час резиденції проектами. Щоб відвідати покази будь ласка зареєструйтеся тут

Докладнiше

НАЙЦІКАВІШІ ПОДІЇ УІК-ЕНДУ 17-18 ВЕРЕСНЯ НА ГОГОЛЬFEST

  • 17.09.2016

Найбільший в Україні фестиваль сучасного мистецтва ГОГОЛЬFESTрозпочався. З 16 по 25 вересня на Арт-заводі Платформа відбудеться шалена кількість цікавих подій у напрямках театру, музики, хореографії, візуального мистецтва, дитячої програми, кіно, фешн-арту, перфомансу, літератури та освіти. Що можна побачити на фестивалі вже на цих вихідних 17-18 вересня – читайте далі. Нагадуємо, що квитки на вхід та на окремі події можна купити в касах біля входу на фестиваль.

Докладнiше
Медіа партнери