ГОГОЛЬFEST Новини
Програма:
Театр Музика Кіно Для дітей Освіта Візуальне мистецтво Танець Перформанс Література ARKsquat Альтернативна музика
Власникам абонементів на всі дні стає доступна Червона програма на Сцені 6 (Довженко-Центр)
ГОЛОВНА НОВИНА

У тих, хто купив заздалегідь квиток на захід Червоної програми на Сцені 6, - право першого входу в зал і вибору місця. Глядачі з абонементом на всі дні заходять в порядку живої черги.

На закритті ГОГОЛЬFEST презентують нове українське кіно

  • 25.09.2016

Сьогодні на ГОГОЛЬFEST о 16:30 почнеться презентація чотирьох українських фільмів за участю знімальних груп. Приходьте, щоб послухати та дізнатися більше про те, як відбувалося створення стрічок, і коли очікувати на їх прокат в кінотеатрах України. 

Докладнiше

Остання субота вересня разом із ГОГОЛЬFEST

  • 24.09.2016

За останніми даними синоптиків, дощі на цих вихідних відміняються! А це – чудова нагода прийти і провести час на ГОГОЛЬFEST. Ми для вас підібрали найцікавіші події цієї суботи, які варто побачити.

Докладнiше

Дитячий уік-енд на ГОГОЛЬFEST

  • 24.09.2016

Шановні батьки, гіперактивність ваших дітей на вихідних змушує хапатися за голови? ГОГОЛЬFEST вирішив цю проблему замість вас! До вашої уваги дитяча програма на цей вікенд

Докладнiше

Запрошуємо взяти участь в урбаністичній лабораторії «Ideal Paradise Ukraine»

  • 23.09.2016

24 вересня о 12:00 в Літера 6 (Off Stage)  відбудеться урбаністична лабораторія «Ідеальний рай: Україна», експериментальний перформативний проект, який  реалізується з партнерами та експертами  з різних дисциплін в трьох містах України. Проект є результатом співпраці між мисткинею та хореографинею Клаудією Боссе (Theatercombinat) і українськими партнерами - міждисциплінарною художницею Вікторією Миронюк, ГО Мистецька майстерня «Драбина» (Львів), а також Urban Кураторами (Київ). Кількість місць обмежена. Для участі зареєструйтеся, будь ласка https://goo.gl/forms/RwWXbX1UF2hH3YF23

Докладнiше

Найцікавіші події на ГОГОЛЬFEST цієї п’ятниці

  • 23.09.2016

Останній вікенд вересня починається цієї п’ятниціі ми підготували для вас події, які зроблять його незабутнім. Запрошуємо вас на ГОГОЛЬFEST, щоб розмалювати сірий настрій яскравими враженнями! За для цього ми для вас підібрали найцікавіші дійства, які варто не пропустити.

Докладнiше
Медіа партнери