ГОГОЛЬFEST Новини
Програма:
Театр Музика Кіно Для дітей Освіта Візуальне мистецтво Танець Перформанс Література ARKsquat Альтернативна музика
Власникам абонементів на всі дні стає доступна Червона програма на Сцені 6 (Довженко-Центр)
ГОЛОВНА НОВИНА

У тих, хто купив заздалегідь квиток на захід Червоної програми на Сцені 6, - право першого входу в зал і вибору місця. Глядачі з абонементом на всі дні заходять в порядку живої черги.

В рамках ГОГОЛЬfest 2016 діятиме «Сцена переселенця»

  • 16.09.2016

«Сцена переселенця» - спеціальна театральна програма, де прозвучать історії людей, які втратили свій дім. Куратором програми є Театр Переселенця за підтримки  Агентства ООН у справах біженців (UNHCR) в Україні. 

Докладнiше

«Неймовірні українці» змінюють країну на ГОГОЛЬFEST

  • 15.09.2016

17-18 вересня программа ГОГОЛЬFESTзбільшиться на один напрямок. На фестивалі соціальних ініціатив Ucrazyans («Неймовірні українці») – квести, вистави, майстер-класи, ігри, перфоманси, вікторини на тему громадських ініціатив. Головною подією стане прем’єра документального  проекту  Ucrazyans – три стрічки, що оповідають історії сміливців, які об’єдналися заради створення нових правил, за якими повинна жити наша країна.

Докладнiше

ПРАВИЛА РОБОТИ ЗМІ НА ГОГОЛЬFEST

  • 15.09.2016

Шановні колеги!

Будь ласка, уважно ознайомтесь із правилами роботи ЗМІ на фестивалі.

Докладнiше

50 барабанів і вогонь на відкритті

  • 14.09.2016

Який же BABYLONбез вогню?! На відкритті ГОГОЛЬFEST під зачаровуючі звуки п’ятидесяти  барабанів ви станете свідками незабутнього видовища – зведення вогняної скульптури. Флешмоб організовуємо в рамках відкриття скульптурного проекту "Химери при надії".

Всіх власників етнічних барабанів світу запрошуємо долучитися до флешмобу і приходити на вікриття проекту з барабанами – разом створимо надзвичайну атмосферу за підтримки стріт-барабанщиків. 

Докладнiше

«Вечір сучасної хореографії» від молодих і талановитих хореографів

  • 13.09.2016

Сприймати оточуючий світ невербально нас навчила природа. Коли навколо відбувається метушня BABYLONу, слова йдуть на другий план.

Мистецтво руху і грації заговорить з нами про найголовніше у житті кожного: наміри, думки, емоції, вибір..

Запрошуємо вас на бесіду без слів, на «Вечір сучасної хореографії», де будуть представлені дві вистави сучасних молодих талановитих хореографів.

Докладнiше
Медіа партнери