ГОГОЛЬFEST Новини
Програма:
Театр Музика Кіно Для дітей Освіта Візуальне мистецтво Танець Перформанс Література ARKsquat Альтернативна музика
Власникам абонементів на всі дні стає доступна Червона програма на Сцені 6 (Довженко-Центр)
ГОЛОВНА НОВИНА

У тих, хто купив заздалегідь квиток на захід Червоної програми на Сцені 6, - право першого входу в зал і вибору місця. Глядачі з абонементом на всі дні заходять в порядку живої черги.

На ГОГОЛЬFEST стартувала європейська театральна резиденція

  • 08.09.2016

17 вересня на ГОГОЛЬFEST будуть представлені унікальні театральні проекти, створені європейськими режисерами та українськими акторами протягом 10 днів.

Докладнiше

ATLAS STAGE: п'ять днів незалежної музики на фестивалі ГОГОЛЬFEST.ВАВІЛОН

  • 07.09.2016

ATLAS STAGE – великий музичний простір від команди концерт-холу ATLAS та найбільшого українського фестивалю ATLAS WEEKEND. Протягом 5 днів фестивалю ГОГОЛЬFEST на ATLAS STAGE -  тільки якісна музика без жанрових меж. Найкращі представники незалежної сцени. Кіловати звуку та сотні щасливих слухачів.

Докладнiше

Burn, Babylon: програма сучасного мистецтва на GogolFest

  • 07.09.2016

3 16 по 25 вересня на арт-заводі Платформа пройде виставка Burn, Babylon. Куратором проекту виступив відомий український галерист Євген Березницький. 

Докладнiше

ОФІЦІЙНЕ ВІДЕО ГОГОЛЬFEST.ВАВІЛОН (повна версія)

  • 07.09.2016

Режисер-постановник - Семен Мозговий

Докладнiше

NB-квартет та Роман Григорів: Columba pacis ( Голуб миру)

  • 06.09.2016

Проект NB-квартету та Романа Григоріва, в рамках програми академічної музики на ГогольFest.ВАВІЛОН, Columba pacis ( Голуб миру) -18. 09. 2016. Голуб миру- вираз, який отримав популярність по закінченню Другої світової війни у зв’язку з діяльністю Всесвітнього конгресу прихильників миру. Емблемою цього конгресу став малюнок Пабло Пікасо із зображенням голуба, який несе оливкову гілку. Але сам вираз та зображення голуба миру з’явилися значно раніше. Вираз йде від біблійної розповіді про голуба, який приніс Ною у ковчег гілку маслини.

Докладнiше
Медіа партнери