ФЕСТИВАЛІ у МІСТАХ
Фестиваль народився в Києві, але через десять років виріс і тепер має не одну локацію.
ФЕСТИВАЛІ у МІСТАХ
GOGOLFEST - це фестиваль в твоєму місті. Фестиваль народився в Києві, але через десять років виріс і тепер має не одну локацію.

Все почалося з Маріуполя. І тепер кожне місто України, навіть зовсім невелике може отримати своє місце сили та зарядитись енергією сучасного мистецтва. Для цього потрібно просто захотіти і запросити команду фестивалю.

В кожного міста, що вже долучилось до GOGOLFEST, є своя власна концепція. В кожному новому місті ми проводимо дослідження, з'ясовуємо "больові точки" та улюблені простори міста, його проблематику, світосприйняття та ідентичність містян, ставлення до свого міста, його історії. Шукаємо та залучаємо активну частину населення до створення фестивалю.

В кожному місті, де відбувся фестиваль він має шанс повторюватись кожного року. Це залежить від синергії та наполегливості місцевої спільноти та команди GOGOLFEST.

Фестиваль має одну або декілька базових локацій, де презентуються програми за напрямами: театральна, музична, освітня, візуальна, перформативна. Це можуть бути надзвичайно різні простори від звичних театрів до закинутих будівель чи промзон. Кожне місто має унікальну і кожного разу різну програму.

Також ми створюємо одну або декілька спеціальних подій в нестандартних місцях - метро, річка, мости, заводи - в залежності від того, що ми з'ясували про місто та його потреби під час дослідження.