ГОГОЛЬFEST:
– міжнародний мультидисциплінарний фестиваль сучасного мистецтва, який складається з театру, музики, візуальної програми, освітньої, дитячої програм, арт-резиденцій, а також поєднує в собі всі напрямки.

– платформа та виробничий центр для спільних проєктів.

– розробляє програму національної гуманітарної безпеки України. Фокус – створення сучасного культурного міфу, який зшиває країну разом
у 2020 гогольfest БУДЕ у 10 містах україни
ГОГОЛЬFEST INOCULATION – проєкт, який здійснює «культурне щеплення» у вигляді масштабних міжнародних мистецьких фестивалів, що гуртують міста в Україні та Україну зі світом.

ГОГОЛЬFEST починається в новому місті тоді, коли у самих мешканців та місцевої влади є бажання відкрити своє місто, його нові горизонти та підняти рівень діалогу. Важливо, аби перший імпульс йшов зсередини.

Основні риси ГОГОЛЬFEST – залучення локальних митців до фестивальної програми в різних містах та тісна співпраця з місцевою командою в організації проєкту.

Зараз ми створюємо проєкти ГОГОЛЬFEST по різних містах в режимі реальної війни, яка відбувається сьогодні у нас в країні. Основна задача ГОГОЛЬFEST – це об`єднання України, такого проєкту як "Україна" і тих процесів, тих мистецьких експериментів, які в першу чергу налаштовані на об`єднання. Це принципово наша позиція – ми хочемо жити в цій країні, хочемо, аби відбувався діалог між містами.
Максим Демський
директор ГОГОЛЬFEST