Команда, яка створює GOGOLFEST
Влад Троїцький
Засновник GOGOLFEST
Саме завдяки Владу в 2007 році стався перший фестиваль. Він надихає всіх причетних та створює десятки культурних проектів
Максим Демський
Директор GOGOLFEST
Людина драйвер, завдяки якій створюються нові фестивалі, стаються спеціальні події та розширюється географія проектів
Анна Басова
Програмна директорка GOGOLFEST
Анна знає все про всіх і про все і в неї завжди є всі відповіді на всі запитання про фестиваль
Андрій Палатний
Менеджер міжнародних відносин та куратор театральної програми GOGOLFEST
Ретельність та вимогливість Андрія нікого не лишать байдужими до театральної програми фестивалю
Нас багато, ми їздимо в інші міста організовувати GOGOLFEST, знаходимо своїх, змінюємось самі і змінюємо фестиваль, шукаємо щось нове, бо GOGOLFEST - це територія пошуків та експериментів, територія дослідження себе і світу.

Ми дослідники. І кожен учасник чи гість фестивалю так чи інакше долучається до цих досліджень.

Ми любимо експериментувати і бути сміливими. Ми не боїмось створювати щось таке, чого ніхто не робив до нас. А навіть коли боїмось, то все одно робимо.

Ми маємо невгамовну цікавість та жагу до життя.

Ми - це про свободу. Інколи навіть безшабашність та п'янке відчуття від задоволення життям. Фестиваль - це живий організм, де кожний робить те, що любить, і те, що має робити, настільки добре, наскільки може. 15 років історії, росту, змін, перемог та невдач підтверджують, що ми живі і шукаємо свій шлях через мистецтво.

Ми - це енергія і свіжий вітер. Іноді вітер, який дме врізнобіч, але завжди приносить щось нове і неймовірне - для наших гостей, для міста, для країни, для команди та для всього світу. За час існування фестивалю декілька поколінь учасників і членів команди знайшли себе та успішно реалізовують свої проекти.