GOGOLFEST в соціальних мережах

Акредитація для ЗМІ

Для акредитації на фестиваль заповніть, будь ласка, форму за посиланням, яке ми публікуємо перед фестивалем. Попередньо просимо ознайомитися із правилами акредитації.

Правила акредитації

Журналісти матимуть змогу висвітлювати події GOGOLFEST на території фестивалю за умови попередньої акредитації. Вхід на події буде доступний за браслетами.
Акредитація на фестиваль GOGOLFEST передбачає попереднє анонсування фестивалю у ваших ЗМІ. Будь ласка, опублікуйте щонайменше ТРИ цікаві та унікальні матеріали про фестиваль (оголошення, інтерв'ю, анонси тощо). Наша PR-служба сприяє роботі ЗМІ на фестивалі, тому ми радо надамо необхідну інформацію про події та учасників фестиваля, а саме – фото, відео матеріали, офіційні прес-релізи.

Публікації пост-матеріалів про фестиваль повинні здійснюватися протягом 7 днів після його закінчення. Репортажі про фестиваль необхідно подати протягом 7-10 днів після його закінчення на пошту oc.liamg%403102tseflogog

Поселення, харчування, трансфер відбуваються за редакційні кошти ЗМІ, в якому працює журналіст, або за власний кошт представників ЗМІ.

Після успішної акредитації, особи, які надсилали заявки, отримають підтвердження на вказану в онлайн-формі адресу електронної пошти. В переддень фестивалю здійснюватиметься передача браслетів представникам ЗМІ.
Прес-служба фестивалю:
moc.liamg%403102tseflogog